fbpx

Vali oma ostude eest tasumiseks ESTO maksa hiljem. Kinnita ost vaid paari klikiga, saa tellimus kätte ning maksa tagasi ilma ühegi lisakuluta 30 päeva jooksul!

Ole nutikas ja vali ostude eest tasumiseks ESTO maksa hiljem!

Maksa hiljem on nutikate inimeste makseviis – saa kaup kohe kätte ning maksa tagasi paindliku tagasimaksegraafiku alusel.

Soeta paari klikiga just seda, mida vajad – puudub intress, lisatasu ja sissemakse!

Maksa hiljem makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi. Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas

ESTO 3 – это метод оплаты нового поколения, который позволяет оплачивать удобно и быстро – тремя равными платежами, без переплат!

Выбирайте чрезвычайно популярный способ оплаты ESTO 3 для оплаты своих покупок!

ESTO 3 поможет вам разделить сумму покупки на 3 равные

части.

  • Никаких переплат
  • Три равных платежа
  • Первый платеж производится только в следующем месяце

Способ оплаты предлагается и управляется ESTO AS.

ЧТО ТАКОЕ ESTO?

ESTO – компания, предоставляющая финансовые услуги с 2016 г. Бренд родился из потребности в новом поколении платежных решений, подходящих как для конечного потребителя, так и для торговца. Сегодня ESTO предлагает самый широкий спектр платежных решений в Балтии и имеет партнерскую сеть из более чем 2 000 партнеров и магазинов и более 200 000 клиентов.

При необходимости свяжитесь с поддержкой ESTO AS – info@esto.ee  или www.esto.ee через LIVE CHAT.